Blouses/Tops/Jassen/Truien/Vesten
- King Louie Blouse Patty Ruben Black
Een mooie aangesloten blouse met kraag in een botanische print. De blouse heeft een doorknoopsluiting, lange mouwen en is gemaakt van een heerlijk stretch jersey.
€ 79,95 - King Louie Blouse Rizzoli Tweed Orange
Een mooie blouse met kraag in een grafische print. De blouse heeft een doorknoopsluiting, lange mouwen en is gemaakt van een heerlijk stretch jersey.
€ 79,95 - King Louie Top Phoebe La Concha Black
Een mooie Top met een col kraag in een bloemenprint. De top heeft plooitjes vanuit de halslijn en lange ballonmouwen.
€ 69,95 - King Louie Lila Coljack Uptown Pine Green
Een prachtige Jasje met een bloemenprint. Het jasje heeft een ritssluiting, raglan mouwen en steekzakken.
€ 139,95 - King Louie Blouse Rogers Bordeaux Red
Een mooie blouse met kraag in een grafische print. De blouse heeft een doorknoopsluiting, lange mouwen en is gemaakt van een heerlijk stretch jersey.
€ 79,95 50% SALE
&CO WOMAN T-shirt SkyDit T-shirt met V-hals genaamd "Sky" van &CO WOMAN met korte mouw is gemaakt van een mooie katoenen kwaliteit.
€ 49,95 € 24,97
WhatsApp met ons!
Heb je vragen over een bepaald artikel? Stuur ons een WhatsApp. Wij reageren altijd zeer snel.
Marina: 06-24558340